کشف دمپایی ژله ای در پاهای زنی که تاول زده بود

تابستان قطعا فرا رسیده است. طبق معمول با آن دمپایی ژله ای مورد علاقه خانم ها همراه است!

حالا می‌دانم که مردها هم دمپایی می‌پوشند، اما معمولاً به دفتر نمی‌روند، مگر اینکه دفتر کار ساحل باشد.

از سوی دیگر، زنان با انتخاب کفش برای محل کار، آزادی بیشتری به خود می دهند.

فقط برای اطمینان از اینکه می دانیم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم، دمپایی ها آن دسته از کفش هایی هستند که ممکن است به عنوان بند بند یا صندل نیز شناخته شوند.

آنها صندل هایی هستند که فقط با یک بند یا یک تکه ماده در سراسر یا بین انگشتان پا به پاهای شما چسبیده می شوند. هر چه که آنها را انتخاب کنید، کفش های تابستانی محبوب هستند. اگرچه لباس کاملا حرفه ای نیست، اما در طول ماه های گرم تابستان اغلب در اطراف دفتر دیده و شنیده می شود.

اگر تعجب می کنید که اولین کفش از این نوع چه زمانی ظاهر شد، من کمی تحقیق کردم و متوجه شدم که صندل ها در حدود 2000 سال قبل از میلاد به وجود آمدند. بنابراین برای کسانی از شما که فکر می کنید این کفش یک خلاقیت مدرن است، دوباره فکر کنید.

صندل به عنوان یک وسیله برای محافظت از کف پا شروع شد. بنابراین فقط یک پله بالاتر از پابرهنه بودن بود. تک بند بین انگشتان پا، پوشیدن آن را آسان کرده است.

در زمان‌های اخیر، این کفش که زمانی مفید بود، به عنوان کفش ساحلی یا کفش دوش شناخته شد. درست است، یک کفش دوش.دمپایی یا صندل در هر پارچه و ارتفاعی که بتوان تصور کرد وجود دارد.

زمانی یک کفش پلاستیکی ارزان قیمت با کفی صاف بود، اکنون در انواع مواد مصنوعی و طبیعی، با کفش های پاشنه بلند تا بلند، در هر رنگ و طرحی که تصور کنید و با قیمت هایی از 5 تا 500 دلار در دسترس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.