پسری خیارشور روز را سرخ می کند و می خورد

خیارشور روز یک مکمل عالی برای غذاهای ماهی و همچنین غذاهای سبزیجات و میز کربوهیدرات است. برای ترشی بهتر است خیارهای ریز و قوی را انتخاب کنید.

توصیه نمی شود خیارهایی را که قبل از سفیر چیده شده اند ذخیره کنید. اگر شرایط شما را مجبور کرد سفیر خیار را برای مدتی معطل کنید، آن را در آب سرد خیس کنید.

آب نمک: برای 2 لیتر آب 60-70 گرم نمک خوراکی. خیارها را مرتب کنید، بشویید. سبزی ها را بشویید و به قطعات برش دهید. ته بشکه تقریباً نیمی از سبزی و ادویه ها را بریزید، سپس خیارها را در ردیفی بچینید تا نیمه بشکه را پایین بیاورید، یک سوم دیگر سبزی ها را روی آن قرار دهید، دوباره خیارها را در ردیف و بقیه سبزی ها را بچینید.

ادویه در بالا بشکه پر شده را ببندید و آب نمک را از طریق سوراخ زبانه و شیار بریزید. می توانید در بشکه را باز بگذارید، سپس باید خیارها را با پارچه تمیز بپوشانید، دایره های چوبی قرار دهید و کمی سنگ های محکم را فشار دهید تا خیارها پس از ریختن با آب نمک شناور نشوند. برای 3 روز اول، بشکه خیار ترجیحا در دمای اتاق نگهداری می شود، سپس در انبار قرار می گیرد.

میوه ها یا سبزیجات تازه و سفت و بدون فساد را انتخاب کنید. از انواع خیار شور استفاده کنید زیرا انواع رومیزی یا برش ممکن است باعث ترشی بی کیفیت شود.

برنامه ریزی کنید تا میوه ها یا سبزیجات را ظرف 24 ساعت پس از برداشت برای بالاترین کیفیت ترشی کنید. اگر محصول را نمی توان بلافاصله استفاده کرد، آن را در یخچال بگذارید و در اسرع وقت از آن استفاده کنید.

یک بوش خیار 48 پوند وزن دارد و 16 تا 24 لیتر محصول می دهد که به طور متوسط 2 پوند در هر لیتر است. اندازه مناسب را انتخاب کنید. از خیارهایی به طول حدود 1.5 اینچ برای غوره و 4 اینچ برای شوید استفاده کنید.

از خیارهای عجیب و غریب و بالغ‌تر می‌توان برای غذاها و ترشی‌های نان و کره استفاده کرد. محصول را با دقت اندازه بگیرید یا وزن کنید. توزین دقیق ترین معیارها را می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.