مرکز پخش ریسه ال ای دی نواری

ریسه ال ای دی نواری در انواع مختلفی تولید می شود و حتی ال ای دی های این ریسه ها دارای اشکال مختلف هستند که مرکز پخش ریسه ال ای دی نواری موظف است تا هر یک از انواع متفاوت این ریسه ها را در ویترین فروش‌ خود قرار دهد تا گزینه های متنوعی را برای مشتریان در دست داشته باشد و بتواند نیاز آن ها را به نحو احسنت برآورده سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی‌ های این محصول دکوراتیو با ما همراه باشید.

مرکز پخش ریسه ال ای دی نواری

قسمت های تشکیل دهنده ریسه ال ای دی

قسمت های تشکیل دهنده ریسه ال ای دی امروزه ریسه های ال ای دی در بین عموم بسیار رواج پیدا کرده اند. چرا که این ریسه ها جزو مقرون به صرفه ترین راه ها برای دکوراتیو کردن قسمت های مختلف منزل شخصی به حساب می آیند. اما شاید برایتان این سوال پیش بیاید که اصلا ریسه های ال ای دی از چه قسمت هایی تشکیل شده اند؟

این ریسه ها ابتدا دارای یک سیم منعطف هستند که منعطف بودن این سیم باعث می شود بتوان ریسه را به اشکال مختلفی در سطوح گوناگون به اجرا در آورد و شکل دکوراتیو خاصی را اعمال کرد. مهم ترین جز تشکیل دهنده این ریسه ها، ال ای دی های بسیار کوچکی هستند که مصرف برق بسیار کمی دارند و حتی با برق باطری می توانند روشن شوند.

با بررسی نحوه چیدمان ال ای دی ها به این نتیجه می رسیم که در هر متر از این ریسه حدود ۱۰ ال ای دی وجود دارد. همچنین ریسه های ال ای دی دارای یک پنل کنترلر هستند که توسط این پنل نحوه خاموش و روشن شدن ال ای دی ها و نیز رقص نور آن ها کنترل و تنظیم می‌ شود. این کنترل نیز حاوی یک باتری است که این باتری وظیفه تامین انرژی مورد نیاز روشن شدن ال ای دی ها را برعهده دارد.

البته گونه دیگری از ریسه های ال ای دی دارای دو شاخه هستند که به صورت مستقیم به برق شهری متصل می‌ شوند و دیگر احتیاجی به تعویض باتری ندارند.

مرجع خرید ریسه ال ای دی نواری

مرجع خرید ریسه ال ای دی نواری ریسه های ال ای دی نواری جزو زیبا ترین و ارزان ترین متریال برای دکوراتیو کردن فضا های مختلف هستند که امروزه دسترسی به آن ها بسیار راحت شده است. زیرا توزیع ریسه ال ای دی به صورت انبوه و یکسان در تمام نقاط ایران انجام می‌ شود و مجموعه ما به عنوان مرکز سفارش ریسه ال ای دی امکان دسترسی افراد به این محصولات دکوراتیو را به صورت آنلاین فراهم کرده است و به عنوان معتبر ترین مرجع خرید ریسه ال ای دی نواری در بازار صاحب اعتبار قابل توجهی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.