مرکز فروش لامپ هالوژنی مدرن

مجموعه ما، مرکز فروش لامپ هالوژنی مدرن با کیفیتی منحصر به فرد و قیمت بسیار ارزان تولیدی می باشد.لامپهای معمولی گرمای زیادی را با نور تولید می کنند. لامپ های LED عملا گرما را ساطع نمی کنند و تقریباً تمام برق را برای تولید نور استفاده می کنند و در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی حاصل می شود. شما می توانید برای خريد لامپ هالوژنی پرنور از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش لامپ هالوژنی مدرن

مقایسه چراغ های فلورسنت با پنل ال ای دی

مقایسه چراغ های فلورسنت با پنل ال ای دی

لامپ های ال ای امروزه توانسته اند جایگزین مناسبی برای لامپ های فلورسنت شوند. منبع نور در چنین لامپ ها یک LED سفید است. طول عمر بیشتر ، بدون اشعه ماوراء بنفش ، صرفه جویی در انرژی ، سازگاری با محیط زیست ، مزایای اصلی لامپهای LED نسبت به لامپهای معمولی فلورسنت هستند.

علاوه بر این ، نصب این لامپ ها بسیار ساده است. کافی است لامپ قدیمی را با چراغ LED جایگزین کرده و استارت الکترونیکی (بالاست) را برچینید ، زیرا لامپهای فلورسنت LED بدون منبع تغذیه اضافی کار می کنند. لامپ های LED نیمی از انرژی را در مقایسه با لامپ های فلورسنت مصرف می کنند و طول عمر آنها 10 برابر بیشتر است که در هزینه های نگهداری قابل توجهی نیز صرفه جویی می شود.

مزایای اصلی لامپهای LED نسبت به فلورسنت شامل موارد زیر است.

1.سازگار با محیط زیست

همانطور که می دانید ، لامپهای فلورسنت معمولی با بخار جیوه پر می شوند ، بنابراین اگر لامپ آسیب ببیند ، این بخارها به جو منتقل می شوند. همچنین مشکلات خاصی در پردازش چنین لامپ ها وجود دارد. لازم به ذکر است که در غرب ، بازیافت لامپ های قدیمی یک تجارت نسبتاً سودآور است. لامپ های LED برای محیط زیست کاملاً بی خطر هستند و به حق می توان آنها را لامپ های “سبز” نامید.

2. لامپهای ال ای دی کاملاً بی صدا هستند و آنها را به منبع نور ضروری در مکان هایی مانند کتابخانه ها ، بیمارستان ها ، ادارات و غیره تبدیل می کند.

3. نور ملایم و بدون سوسو زدن

لامپهای فلورسنت معمولی جریان متناوب مصرف می کنند ، بنابراین سوسوی نامرئی رخ می دهد و 100-120 چشمک در ثانیه رخ می دهد. در مورد لامپ های LED ، می توان آنها را با جریان مستقیم و بدون سوسو تغذیه کرد ، که برای چشم انسان بسیار مفیدتر است.

4.بدون تابش اشعه ماوراء بنفش

فلورسنت معمولی تابش ماوراء بنفش تولید می کند که حشرات مختلف را جذب می کند. لامپ های LED این عیب را ندارند.

5. ولتاژهای مختلف عملکرد

هنگامی که ولتاژ اصلی کاهش می یابد ، لامپ های معمولی از کار می افتند. لامپ های LED می توانند در ولتاژهای 80 تا 230 ولت کار کنند ، بنابراین اگر این اتفاق بیفتد ، لامپ LED با روشنایی کمتر به کار خود ادامه می دهد.

کلی فروشی لامپ هالوژنی مدرن

کلی فروشی لامپ هالوژنی مدرن مجموعه ما، مرکز خرید لامپ هالوژنی به صورت اینترنتی است که به دلیل قیمت پایین محصول عرضه شده، توانسته استقبال گسترده مشتریان داخلی و خارجی را به سوی خود جلب نماید. خرید لامپ های هالوژنی از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و سبد هزینه خانوار را به نحو مطلوبی کاهش می دهد.طیف وسیعی از محصولات ال ای دی از تابلوهای روشنایی و نوارها تا نورافکن ها و لامپ ها برای همه پایه های ممکن به اندازه کافی گسترده شده است. در عین حال ، آنها 10 برابر بیشتر از لامپ های رشته ای با همان قدرت می درخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.