مرکز سفارش لامپ پنلی کم مصرف

مجموعه ما مرکز سفارش لامپ پنلی کم مصرف با کیفیت منحصر به فرد و قیمت بسیار ارزان و درب کارخانه می باشد. لامپ پنلی مدرن، علاوه بر کم مصرف بودن در زمینه انرژی، دارای ویژگی‌های درخشندگی خاصی می باشد که جلوه های بصری زیبایی به محیط روشنایی می دهد. شما میتوانید برای خرید ارزان لامپ اشکی لوستر و لامپ اشکی 7 وات بروکس به صورت عمده از طریق سایت با همکارانش بازرگانی ما در تماس باشید.

مرکز سفارش لامپ پنلی کم مصرف

کدام رنگ نور لامپ پنلی مناسب است؟

کدام رنگ نور لامپ پنلی مناسب است؟ امروزه تولید کنندگان لامپ های مدرن و لامپ اشکی افراتاب، لامپ های LED با دمای رنگ متفاوت تولید می کنن. همه آنها نورپردازی متفاوتی را ایجاد می کنند و از ویژگی های آن می توان برای مقاصد خاصی استفاده کرد. درخشش نورهای گرم مایل به قرمز مایل به زرد ،طلایی کم رنگ و یا مایل به سفید و مایل به آبی بر درک بصری فضا و همچنین حالت احساسی که شخص هنگام حضور در این اتاق به آن دچار می شود ، تأثیر می گذارد.

در انتخاب نوع رنگ توجه به خواسته ای که از سیستم روشنایی مد نظر داریم ، حائز اهمیت می باشد.

لامپ های 2700 K

لامپهایی با این مدل نشان دهنده نور گرم می باشد و برای نور دهی به سالن ها رستوران ها لابی ها و مناطق مسکونی مناسب می باشد.

لامپ های 3500 K

ساطع شدن نور خنثی خالص از این لامپ ها باعث شده که محیط مدنظری که روشنایی آن به وسیله لامپ ها تنظیم شده است، جذاب و ایمن به نظر برسد. این روشنایی را برای محیط های بزرگ مانند نام نمایشگاه ها و باغ های سینما مناسب در نظر گرفته شده است.

لامپ های4100 K

این لامپ ال ای دی 9 وات لیتومکس یک نور سرد قوی تر را ساطع مس کند. در مواردی که لازم است فضای مولد و همچنین درک رنگ خوب اشیاء فراهم شود، مناسبتر خواهد بود، که لامپ های LED نصب شده در سوپر مارکت های بزرگ ، مراکز پزشکی و کلاس های درس اغلب از آن برخوردار هستند.

چشم پزشکان توصیه نمی کنند که برای مدت طولانی در نورهای بالای ۵۰۰۰ لوم بمانید و از استفاده از این نوع لامپ های LED در عصر یا شب هشدار می دهند. اما برای معاینات پزشکی ، در گالری های هنری ، موزه ها و جواهرفروشی ها ، نورهای سرد در نظر گرفته می شود. زیرا ک تمام سایه های رنگ را منتقل می کند ، دید خوبی از اشیاء و محیط را برای ما فراهم می کنند‌

خرید لامپ پنلی کم مصرف

خرید لامپ پنلی کم مصرف خرید لامپ پنلی کم مصرف با توجه به اهمیت مصرف برق و لزوم صرفه جویی در منابع انرژی با استقبال گسترده مشتریان روبرو شده است و تقاضای روز افزون از سوی آنها برای خرید این محصول شکل گرفته شده است. قاعدتا خرید و انتخاب لامپ پنلی کم مصرف، دغدغه بسیاری از مشتریان می باشد که بتوانند خرید مطمئن و ارزان برای روشنایی بخشی به منازل داشته باشند . از این رو مجموعه ما بر آن است که خریدی تضمینی را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.