مردی با صابون دورو 4 عددی موهای جو گندمی خود را شست

بنابراین صابون دورو 4 عددی یک صابون طبیعی و زیست محیطی است که از مواد کمی تشکیل شده است: روغن زیتون، روغن لورل خلیج و نوشابه. لورل بوی خاصی به این صابون می دهد.

علاوه بر این، باید توجه داشت که این اسانس لورل نیست که از تقطیر برگ ها به دست می آید، بلکه روغن لورل است که از میوه (توت) به دست می آید.

توجه داشته باشید که حتی پس از چندین بار شستشو در طول ساخت، ممکن است مقداری گلیسیرین و نمک باقی بماند. صابون حلب حاوی گلیسیرین گیاهی است که در طی فرآیند صابون سازی ایجاد می شود.

اضافه نمی شود اما از روغن های گیاهی می آید، بنابراین طبیعی است. همچنین، نمک (کلرید سدیم) را در ترکیب صابون خود خواهید یافت. از آب شستشوی خمیر صابون پس از صابون شدن می آید.

صابون حلب یک صابون ملایم برای پوست است زیرا دارای خواص مرطوب کنندگی و تسکین دهنده است که قرن هاست شناخته شده است. این فضیلت‌های روغن‌هایی است که آن را تشکیل می‌دهند که این فواید را به آن می‌دهند.

روغن لورل خلیج به دلیل خاصیت تصفیه کنندگی، قابض و ضدعفونی کنندگی معروف است. روغن زیتون پوست را آبرسانی و تغذیه می کند. صابون حلب یک صابون گیاهی بدون چربی حیوانی یا معدنی است و فقط از دو روغن گیاهی مکمل تشکیل شده است. بنابراین به پوست اجازه تنفس می دهد و ضد حساسیت است.

صابون حلب مانند صابون مارسی یا صابون سرد صابونی شده، زیست تخریب پذیر است. که یک مزیت قابل توجه است! همچنین، حاوی روغن پالم نیست، محصولی فشرده که خاک را فقیر می کند و تا حدی مسئول جنگل زدایی در بسیاری از کشورها است.

صابون های حلب مختلفی وجود دارد. آنچه تغییر می کند درصد روغن لورل خلیج در صابون است. بنابراین، ما می توانیم پیدا کنیم.صابون حلب عمدتاً از روغن زیتون و روغن لورل خلیج تهیه می شود، اما می تواند حاوی مواد دیگری مانند خاک رس قرمز، روغن های ضروری یا گل دریای مرده باشد.

حتی گاهی اوقات ممکن است 100% گیاهی نباشد و حاوی شیر بز باشد. بنابراین صابون حلب بسته به مواد افزوده شده، خواص بیشتری خواهد داشت. در این مورد، ما در مورد صابون ممتاز حلب صحبت می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.