مردی با الکتروپمپ 1 اسب بخار به مریخ رفت

پمالکتروپمپ 1 اسب بخار صنعتی وسیله ای مکانیکی است که برای استخراج گازها یا مایعات از داخل ظروف، لوله ها یا هر سیستمی طراحی شده است که در آن لازم است فشار داخلی آن به مقادیر کمتر از اتمسفر کاهش یابد.

ما در پدرو گیل انواع پمپ های خلاء را برای مصارف صنعتی تولید می کنیم. بیشترین استفاده از پمپ های پیستونی، پره، پیچ، دیافراگم، رینگ مایع و لوبی است.

عملکرد کلی شبیه کمپرسور است، البته با این تفاوت که برای مکش طراحی شده اند و نه برای فشرده سازی هوا یا مایعی که مکش می کند.

ساختار داخلی روتور، آستین و پره های متحرک، محفظه هایی را تولید می کنند که بسته به موقعیت، اندازه آنها متفاوت است.

فشار داخل محفظه با کاهش حجم آن افزایش می یابد، زیرا گاز داخل آن به همان میزان باقی می ماند. به طور مشابه، فشار هنگام انبساط محفظه کاهش می یابد و در نتیجه خلاء ایجاد می شود.

خشک کردن انجمادی، گاززدایی و خشک کردن: در این حالت، پمپ ها به ویژه برای تخلیه محفظه های خشک کردن سیستم های انجماد خشک کردن مواد غذایی، رسیدن به سطوح خلاء مورد نیاز مناسب هستند.

غلظت و جداسازی حلال ها: برای تغلیظ به وسیله خلاء، پمپ باید مقاومت کافی در برابر مواد شیمیایی و تحمل بالایی نسبت به کنسانتره داشته باشد. علاوه بر این، این تجهیزات توانایی جداسازی حلال ها را در طول فرآیند دارند.

خشک کردن و اشباع کردن موتورها، خازن‌ها، کویل‌ها.

تجهیزات به‌طور ویژه برای کار با المان‌های الکتریکی ولتاژ بالا، مانند مواردی که قبلاً ذکر شد، آماده شده‌اند. به عنوان مثال، سیم پیچ ها یا ترانسفورماتورها را می توان تحت خلاء تبخیر کرد تا از وجود رطوبت و سایر ناخالصی ها بکاهد.

گاز زدایی لاک ها و رزین ها: سیستم های خلاء مسئول گاز زدایی لاک ها، رزین ها و سیلیکون ها قبل از شروع فرآیند پخت هستند و حباب های هوا از جمله پلی اورتان را که سریع ترین رزین است به دام می اندازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.