مرجع خرید پنل سقفی ال ای دی

مجموعه ما مرجع خرید پنل سقفی ال ای دی با کیفیتی جهانی و قیمت بسیار ارزان درب کارخانه میباشد.نورپردازی با پنل های LED باعث افزایش انگیزه و بهره وری می شود.نور LED با کیفیت، بهترین محیط را برای کار متمرکز ایجاد می کند.عرضه پنل سقفی در این شرکت با قیمت ارزان و به صورت عمده می باشد. شما میتوانید برای خرید این محصول سایت ما را در ادامه مطالعه فرمایید

مرجع خرید پنل سقفی ال ای دی

نحوه تنظیم نور خروجی در پنل های ال ای دی

نحوه تنظیم نور خروجی در پنل های ال ای دی روش های متعدد زیادی برای تنظیم نور پنل های ال ای دی موجود میباشد که یکی از این روشها روش معروف مدولاسیون پهنای پالس می باشد و به جای اینکه سطح ولتاژ لامپ ال ای دی کم شود قطعات موجود در لامپ به طور مداوم و متناوب در معرض پالس هادی کنترل شده قرار گیرند. بدین صورت که به میزان مشخصی انرژی به قطعات وارد شده و بعد در مدت زمان مشخصی پالس انرژی را قطع می‌کنیم دوباره همین روند را تا رسیدن به مقدار نور معین دلخواه خود تکرار می کنیم‌‌ هرچقدر که فرکانس اعمال انرژی بالا تر باشد کیفیت نور خروجی نیز بهتر خواهد شد.

پانل های LED یک راه حل مقرون به صرفه و کارآمد برای روشنایی دفتر هستند. از آنجایی که امروزه بیشتر وقت کار در ادارات سپری می شود ، نورپردازی خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است . اتاقهای کم نور باعث عدم تمرکز ، انگیزه ، خستگی و کاهش بهره وری می شود. همه این موارد را می توان با نورپردازی مدرن LED ، که از نظر انرژی و فناوری به کار گرفته شده شده مطلوب است ، برطرف کرد.

لامپ های LED مناسب برای روشنایی کامل دفتر در نسخه های مختلف و در طیف گسترده ای موجود است. روشنایی مناسب برای هر نیاز وجود دارد. چراغ های سقفی ، پرده ، چراغ های سقفی ، لکه ها ، لوله ها ، پانل های LED یا سایر لامپ ها را می توان در صورت نیاز و یا مطابق با سبک دفتر استفاده کرد. تنوع چراغ های اداری LED به اندازه سایر منابع نور ،گزینه های مختلفی را به مصرف کننده ارائه می دهد.

رنگهای روشن انعطاف پذیر برای روشنایی دفتر مخصوصاً برای روشنایی سقف اداری مناسب است زیرا کار متمرکز را ترویج می دهد و کارگران را خسته نمی کند. به عنوان مثال ، می توانید روشنایی اداری را با زمان مناسب روز تنظیم کنید ، صبح را با سفید گرمتر شروع کنید ، هنگام ظهر از نور خنک تر استفاده کنید و مجدداً عصر سفید را انتخاب کنید. این از بیوریتم و همچنین رفاه کارکنان پشتیبانی می کند.

زاویه انتشار صحیح ، زاویه مطلوب تابش نور ، جهت توزیع نور ، شدت نور ایده آل و حفاظت از تابش، نور موثر محیط کار ایده آل را فراهم می کند. همه اینها فشار چشم را از بین می برد و انگیزه و بهره وری کارکنان را افزایش می دهد.

مرکز پخش پنل سقفی ال ای دی

مرکز پخش پنل سقفی ال ای دی مجموعه ما توزیع کننده پنل سقفی ال ای دی میباشد که عرضه اینترنتی را به منظور دسترسی آسان مشتریان در دستور کار خود قرار داده است لامپ های آل است دی از جهت روشنایی کارایی بالایی دارند ، در حالی که با منابع نوری معمولی حدود 95 درصد از انرژی را به گرما تبدیل می شود .روشنایی LED برق مورد نیاز را مستقیماً به نور تبدیل می کند. این همان چیزی است که باعث می شود روشنایی دفتر LED بسیار کارآمد باشد و انرژی زیادی را ذخیره می کند ، که برای شرکت بسیار مهم است زیرا این روشنایی مدرن تا 60 درصد، انرژی کمتری مصرف می کند و می‌تواند در هزینه‌های مصرف انرژی شما صرفه جویی لازم را بکند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.