مادربزرگی با عرق هل یک لیتری به یاد قدیم خیارشور درست می کند

فواید عرق هل یک لیتری برای سلامتی چای هل یک چای ادویه ای است که منشا آن هند است. این در واقع از دانه های له شده گیاه هل در ترکیب با آب داغ یا در حال جوش ایجاد می شود.

افرادی از هند و همچنین مناطق اطراف از این عرقیجات نه تنها به دلیل طعم معطر آن استفاده می کنند، بلکه علاوه بر مزایای سلامتی متعددی که در نظر گرفته شده است.

این عرق خاص که به نام چای نیز شناخته می شود، اغلب در بازارهای غربی سخت تر است.عرق هل به خودی خود طعمی متنوع و معطر دارد.

بسیاری از عرقیجات را به عنوان مرکبات، گلدار و همچنین شیرین توضیح می دهند. علاوه بر این، دارای رنگ های دودی و همچنین مشک معطر است.

این طعم منحصر به فرد خاص باعث می شود که گزینه ای شناخته شده برای ترکیب با سایر طعم ها باشد. در واقع، هل هرگز تنها عنصر موجود در این عرقیجات نیست.

همه این دستور العمل های عرقیجات به اجزای اضافه نیاز دارند، که معمولاً یک برگ چای است. هل اغلب با برگ های چای سیاه ترکیب می شود.

عرق هل در هند شناخته می شود و به ویژه جزء اصلی در  عرقیجات است. معمولاً چای به تنهایی سرو نمی شود. بلکه معمولاً با چای سیاه، شیر یا شکر ترکیب می شود.

ادویه های مختلف دیگری که با عرق هل همراه شده اند عبارتند از: شیرین بیان، رازیانه، میخک، دارچین، وانیل، شکلات و همچنین فلفل سیاه.

بسیاری از نوشیدنی های عرق حتی اکثر این ادویه ها را به طور همزمان با چای مخلوط می کنند.هل در واقع یک گیاه چند ساله بومی جنوب هند است.

طعم هل به عنوان کیفیت وانیل خاکی مربوط به عرق رایج است. عناصر فعال دارویی در داخل دانه‌ها قرار دارند که طبق «ژورنال یوگا» می‌توان آن‌ها را خشک کرد و در آب داغ برای تهیه چای هل غوطه‌ور کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.