قیمت عمده لامپ پنلی کم مصرف

قیمت عمده لامپ پنلی کم مصرف و لامپ اشکی خزرشید بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد زیرا این نوع لام دارای روشنایی بسیار زیاد و انرژی حرارتی بسیار کمی می باشد و این خود یکی از مزیت های بسیار خوب این نوع لامپ می باشد.

لامپ پنلی استاندارد با توجه به اینکه روشنایی آن بسیار زیاد است به چشم هیچ آسیبی وارد نمی کند و از آن برای روشنایی مغازه ها و ویترین ها به دلیل روشنایی زیاد نیز استفاده می نمایند این لامپ اشکی بروکس مصرف انرژی کمی دارد به همین دلیل و مقرون به صرفه می باشد.

 

قیمت عمده لامپ پنلی کم مصرف

معرفی انواع لامپ پنلی کم مصرف

معرفی انواع لامپ پنلی کم مصرف معرفی انواع لامپ اشکی دلتا   لامپ پنلی ال ای دی دارای نور بسیار زیاد و بدون هیچ اشعه‌ی مضری می باشد این نوع لامپ ها دارای روشنایی بسیار بالا بدون آسیب رساندن به چشم می باشد. لامپ های پنل ای کم مصرف همانطور که از نامش پیداست انرژی برق کمی مصرف می نماید در صورتی که نور آن بسیار زیاد می باشد همچنین نور آن به صورت یکنواخت در محیط پراکنده می شود و همه محیط به صورت یک دست نورانی می گردد. از دیگر ویژگی‌های لامپهای پنل این است که دارای عمر بسیار طولانی می باشد نسبت به لامپ های فلورسنت یا رشته‌ای که دارای عمر بسیار کوتاهی هستند و نور آنها کم است این لامپ ها دارای عمری بسیار طولانی هستند و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشند. از دیگر ویژگی های لامپ کم مصرف پنلی این است که دارای انواع مختلف مستطیلی مربعی و دایره می باشد و در ماهی های مختلف می توانیم از آن استفاده نماییم همچنین به صورت توکار و روکار می‌توانیم آنها را وصل نماییم. همچنین به صورت توکار می‌توانیم برای نورپردازی منازل و ساختمان ها لاکچری این نوع لامپ را مورد استفاده قرار دهیم تا نمایی ساختمان و داخل منازل و همچنین ادارات و مراکز تجاری بسیار نورانی و زیبا شود و نور پردازی آن باعث جذب مشتری گردد.

فروشندگان لامپ پنلی کم مصرف

فروشندگان لامپ پنلی کم مصرف فروشندگان لامپ پنل ای کم مصرف در نظر دارند که این محصول را برای صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از هدر رفتن انرژی و همچنین جلوگیری از گرم نمودن محیط در سراسر کشور به صورت انبوه به فروش برسانند تا همه بتوانند آن را تهیه نمایند. صادرکننده لامپ پنلی در نظر دارد که این لامپ را به سراسر کشور و همچنین دیگر کشورهای همسایه مانند عراق پاکستان سوریه ارمنستان صادر نماید همچنین دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد به گونه‌ای که همه افراد جامعه می‌توانند آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. این محصول به صورت عمده و کلی به فروش می رسد ما می توانیم برای خریداری آن به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نماییم همچنین میتوانیم به صورت آنلاین آن را سفارش دهیم و خریداری کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.