فلفل شمشیری موجب آتش گرفتن دهان پیرمرد 80 ساله شد

انواع بی پایان فلفل شمشیری وجود دارد که می توانید آنها را پرورش دهید. به عنوان پرورش دهندگان شیلی، افزودن انواع فلفل جدید به فهرست رشد خود در هر سال بسیار سرگرم کننده است. در اینجا 113 نوع گیاه فلفل را بر اساس رنگ، سطح حرارت و عادت رشد سازماندهی می کنیم.

علاوه بر طعم و سطح حرارت، می توانید انواع فلفل را بر اساس رنگ و اندازه گیاه انتخاب کنید. یک حاشیه تزئینی منحصر به فرد با چند گونه فشرده ایجاد کنید، یا انواع فلفل های رنگارنگ مانند Jalapeno بنفش را برای چیزی غیر متعارف پرورش دهید.

امیدوارم این پست به شما کمک کند انواع جدیدی از فلفل ها را کشف کنید تا بتوانید یک باغ واقعاً سفارشی ایجاد کنید.هزاران فلفل چیلی مختلف در جهان وجود دارد، اما احتمال دیدن آنها کم است.

بنابراین در اینجا راهنمای پرمصرف‌ترین فلفل‌های فلفلی در سرتاسر جهان است، با یادداشت‌های مزه‌ای، درجه حرارت در مقیاس اسکویل، و نگاهی به داغ‌ترین آن‌هایی که انسان‌ها می‌شناسند!

این مقاله به بررسی فلفل چیلی می پردازد و در مورد بسیاری از انواع پرطرفدار، تندترین و چرایی آن و نحوه طبخ با آنها آشنا می شود.

سن وسواس بشر با ادویه احتمالاً به اندازه آشپزی است. فلفل چیلی تند یک راه طبیعی برای اضافه کردن طعم و هیجان به تقریباً هر وعده غذایی است. یک سطح گرما برای همه از ملایم تا جهنمی و طیف وسیعی از سلیقه‌ها برای کشف وجود دارد.

اما، به جای غواصی ناآماده و خطر خراب کردن وعده غذایی یا حتی روزتان، بیایید خانواده فلفل چیلی را کمی بهتر بشناسیم.

در این راهنمای گسترده، می‌آموزید که فلفل چیلی چیست و از کجا می‌آیند، و چرا گرما را در فضای بیرونی رنگارنگ خود قرار می‌دهند و چگونه اندازه‌گیری می‌شود.

بعلاوه، ما با مجموعه ای از فلفل های مورد علاقه جهان، نحوه استفاده از آنها و اینکه کدام فلفل ها را همیشه باید ذخیره کنید آشنا خواهیم شد. ما همچنین فهرستی از تندترین فلفل های جهان و به عنوان یک سرویس عمومی، نکاتی برای خنک کردن دهان در مواقع اضطراری داریم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.