فروش نارنگی در تره بار به صورت قاچاقی

نارنگی در تره بار علیرغم اینکه گیاهی گرمسیری هستند، برخی از مقاوم ترین درختان مرکبات به سرما هستند. این آنها را به یکی از بهترین انتخاب ها برای باغ شما تبدیل می کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که درختان نارنگی ممکن است همچنان نیاز به محافظت در برابر سرما داشته باشند. بنابراین، اگر در منطقه ای با آب و هوای سرد زندگی می کنید، بهتر است درختان نارنگی خود را در گلدان پرورش دهید.

بنابراین، آیا آماده پرورش درخت نارنگی هستید تا از عرضه نامحدودی از مرکبات مورد علاقه خود لذت ببرید؟ در اینجا برخی از انواع درخت نارنگی که باید در نظر بگیرید آورده شده است.

همانطور که از نام آن پیداست، درخت نارنگی عسل میوه های فوق العاده شیرین و آبدار تولید می کند. با این حال، میوه آن در مقایسه با سایر انواع نارنگی نسبتاً کوچک است.

همچنین پر از دانه است. درخت سایز متوسط تا بزرگ یک انتخاب عالی برای پرورش دهندگان خانگی است زیرا تولید کننده سنگینی است و میوه های میان فصل فراوان دارد.

به علاوه، نارنگی ها از نظر طعم و شیرینی برتر هستند!نارنگی آفتاب سوخته گونه ای همیشه سبز با شاخ و برگ سبز تیره است. عمودی، نسبتاً قوی و دارای شکلی در حال گسترش است.

اگر می خواهید در طول فصل تعطیلات نارنگی جمع آوری کنید، این درخت مناسب برای شماست. میوه آبدار، شیرین، متوسط است و به راحتی پوست می گیرد.

به علاوه، رایحه ای دوست داشتنی را در فضا پخش می کند.نارنگی Fallglo با اندازه کوچک و شاخ و برگ سبز روشن مشخص می شود. این درختان بدون خار، قائم، نسبتاً قوی و نسبتاً مقاوم به سرما هستند. با کمال تعجب، میوه درخت Fallglo Tangerine نسبتاً بزرگ است و بین 2 تا 4 اینچ قطر دارد. در زمان بلوغ، میوه مایل به قرمز است و به راحتی پوست می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.