فروش لامپ هالوژنی مدرن

لامپ هالوژنی مدرن یکی از انواع لامپ هایی است که امروزه کاربرد وسیعی در منازل، ادارات، فروشگاه ها و … دارد. تنوع در مدل، میزان نور، رنگ و سایر ویژگی های این لامپ ها، آن را به گزینه پر طرفدار در بین لامپ ها تبدیل نموده است. مصرف انرژی کم و نوردهی بیشتر از جمله دلایلی است که مصرف این لامپ ها روز به روز افزایش می یابد.

فروش لامپ هالوژنی مدرن

میزان شار نوری لامپ هالوژنی مدرن

میزان شار نوری لامپ هالوژنی مدرن یکی از عناصر مهم در دکوراسیون، استفاده صحیح و مناسب از نور می باشد که اگر به درستی به آن پرداخته شود نقش مهمی در زیبایی فضای مورد نظر ما خواهد داشت. شاید تصور کنید که استفاده از لامپ های بیشتر مصرف برق را افزایش داده و همین امر نگرانی زیادی از بابت هزینه مصرف برق برایتان ایجاد نماید. اما نگران نباشید.

این لامپ ها از مصرف برق کمی برخوردار بوده و در مقابل، نور بیشتری تولید می نمایند. در لامپ های هالوژنی بر خلاف لامپ های معمولی از گاز هالوژن جهت ایجاد روشنایی استفاده می گردد. این هالوژن واکنشی شیمیایی با تنگستن رشته لامپ ایجاد نموده و همین امر سبب ایجاد روشنایی خواهد شد. این لامپ ها نسبت به لامپ های معمولی از دوام بیشتری نیز برخوردار می باشند.

لامپ های هالوژنی را می توان بر اساس فاکتورهای متعددی تقسیم بندی نمود. یکی از این فاکتورها نوع لامپ است. این لامپ ها در سه نوع LED، SMD و COB تولید و ارائه میگردند که هر یک از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند. بیشتر لامپ های هالوژنی از نوع LED هستند. شار نوری لامپ های هالوژنی متفاوت بوده که در واقع کارایی بیشتر لامپ را نشان خواهد دارد. شار نوری لامپ با واحد لومن اندازه گیری می شود. بنابراین هرچه عدد لومن لامپ بالاتر باشد توان نوردهی لامپ، نیز بالاتر خواهد بود.

تنوع در شکل و طرح لامپ های هالوژن مدرن نیز بالا بوده و انتخاب نوع لامپ مناسب بر اساس فضای مصرف به صورت روکار، تو کار ، سقفی و غیره کاربرد وسیعی دارد. همچنین لامپ های هالوژنی از تنوع رنگی نیز برخوردار هستند و از این جهت می توانند در دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرند.

مرکز توزیع لامپ هالوژنی مدرن

مرکز توزیع لامپ هالوژنی مدرن امروزه تولید لامپ هالوژنی افزایش یافته و مراکز مختلفی به تولید و صادرات لامپ هالوژنی در انواع مختلف آن می پردازند. این لامپ ها از کارایی و صرفه اقتصادی بالایی برخودار می باشند و دوام و ماندگاری بیشتری دارند. لامپ های هالوژنی مدرن، با رنگ سفید مورد استفاده بیشتری دارند که خود در دو نوع آفتابی و مهتابی توزیع می شوند و بهترین گزینه جهت روشنایی به حساب می آیند.

این مجموعه به عنوان عمده فروشی لامپ هالوژنی، توزیع این محصولات را با بهترین قیمت و بهترین برندها انجام داده و به صادرات این محصولات نیز می پردازد. جهت دریافت مشاوره و خرید لامپ های مناسب خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.