زنی که بخاطر نداشتن موتور برقی از همسرش طلاق گرفت

تحویل لحظه ای گشتاور یکی از برجسته ترین علائم امضایی است که هر وسیله نقلیه ای را که الکتریکی استفاده می کند را مشخص می کند.

علاوه بر بهبود عملکرد و قابلیت رانندگی، قیمت موتور برقی خیلی بهتر از خرید ماشین های گران قیمت است .این امر همچنین به تنظیمات خاصی نیاز دارد که قدرت را تحت کنترل نگه می دارد. این انفجار قدرت از همان ابتدا می تواند برای رانندگانی که به موتورهای ICE سنتی عادت کرده اند غافلگیرکننده باشد.

برای کمک به کنار آمدن با این ضعف بالقوه، اکثر سازندگان اشکال مختلفی از برنامه‌های کشش و پایداری را در موتورسیکلت خود وارد می‌کنند. با این حال، این ویژگی ایمنی معمولاً نباید به قیمت عملکرد و اسپرت بودن تمام شود.

اما مانند هر چیز دیگری، چندین کاستی قابل توجه وجود دارد که قابل ذکر است. یکی از نگرانی‌های مشترک همه خودروهای برقی، برد و زمان شارژ است که حتی ممکن است مانعی اساسی برای برخی کاربردها باشد.

علاوه بر این، فناوری‌های پیشرفته‌ای که این موتورسیکلت‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند، هزینه زیادی دارند و خرید آن‌ها را گران‌تر می‌کنند. حداکثر سرعت برای بسیاری از آنها کمتر از موتورسیکلت های سنتی است که ممکن است برای برخی از رانندگان نقطه ضعف قابل توجهی باشد.

چندین مزیت نیز وجود دارد که هنگام مقایسه موتورسیکلت های برقی با موتورهای سنتی آشکار می شود که ماهیت کاربر پسند آنها یکی از آنهاست. داشتن یک شکل معمولی نیاز به تعویض دنده را از بین می برد و سواری را برای مبتدیان بسیار آسان می کند.

و این تحویل فوری گشتاور یک مزیت اضافی است، زیرا پاسخ دریچه گاز را بهبود می بخشد و شتاب های سریع را تضمین می کند. با این حال، ویژگی هایی مانند تعمیر و نگهداری ساده و موتور بدون آلودگی احتمالاً مهم ترین نقاط قوت موتورسیکلت های برقی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.