درب های چوبی و قدمت آن ها تا کنون

برای چندین دهه، درب ضد سرقت سفید براق بخش درب را در سراسر جهان اشغال کرده‌اند، به دلیل کارآمدی آن، به‌طور گسترده در همه جای دنیا به‌عنوان درب‌های داخلی و خارجی در کل بازار استفاده می‌شود. موقعیت آن به دلیل دوام و سهولت سفارشی کردن چوب در هر شکل و رنگ مورد نظر است. ارائه گزینه های بی پایان برای مشتریان برای انتخاب.

درب ورودی ساختمان یو پی وی سی در طول زمان از پانل‌های چوبی جامد به گزینه‌های واقعی بر اساس پانل‌های پوشش درب و هسته‌های مختلف داخلی تبدیل شده‌اند و بر اساس این تفاوت‌ها به بسیاری از انواع درب‌های چوبی منشعب می‌شوند که شناخته‌شده‌ترین آنها همان چیزی است که در این مقاله درباره آن صحبت خواهیم کرد.

قبل از پرداختن به انواع درب فایبرگلاس ، باید بدانیم که این انواع مربوط به مشخصات پوشش پانل هستند نه به هسته. همه هسته ها را می توان در اکثر درب های چوبی امروزی به جز پانل آمریکایی و چوب جامد استفاده کرد.

هسته‌های درب چوبی ضدآب : بیشتر انواع درب‌های شناخته‌شده از دو پنل ایجاد می‌شوند که یک پرکننده درون این پرکننده، هسته‌ای است که به درب دوام و وزن آن را می‌دهد.

هسته های متوسطی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: برگ درب لوله ای، چوب نیمه جامد و کمپ عسلی. ورقه درب لوله ای و چوب نیمه جامد از ام دی اف ۶ میلی متری ساخته شده است که کمپ عسلی از کارتن ساخته شده است، می توانید آنها را از عکس بررسی کنید.

 • منابع:
  1. ! Wooden doors types and all what you need to know about
 • تبلیغات: 
  1. موفقیت یک بانوی خانه دار با سرمایه گذاری اندک!
  2. داستان ذوب شدن یک مرد ۴۰ ساله در دیگ بخار!!
  3. گرم کردن کلاس های مدرسه به روش رادیاتور
  4. با نگهداری این محصولات در خانه می توانید درآمد خود را ۲ برابر کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.