دختری با خیارشور عمده شیشه تلویزیون را تمیز کرد

ترشی درست کردن خیارشور عمده به خودی خود آسان است و فرآیندی است که ما، بیشتر به عنوان زنان، برای مدتی نامحدود انجام می دهیم.

این یکی از آن چیزهایی است که صادقانه برای من شادی می‌آورد، دیدن کوزه‌ای از غذایی که خودتان کاشته‌اید، رشد داده‌اید، برداشت کرده‌اید و ترشی کرده‌اید.

بنابراین، یک تخته خرد کن و چاقو، چند شیشه ترشی بردارید و اجازه دهید مواد را نگه دارید.ساده ترین دستور پخت سریع خیارشور! ترد، تند و آماده برای خوردن در 30 دقیقه!

ما هر تابستان از سطل‌هایی از این غذاها عبور می‌کنیم و آن‌ها را روی ساندویچ‌ها در سالاد و در کنار هر چیز خارج از باربیکیو سرو می‌کنیم. طعم تابستان در کوزه را می دهد!

سرکه سفید طعم ملایمی دارد و رنگ شفاف آن را جذاب‌تر می‌کند، اما من بیشتر از سرکه سیب از سرکه سیب استفاده کرده‌ام و طعم اضافی آن را دوست دارم.

شما می توانید از هر نوع سرکه، از جمله سرکه برنج چاشنی شده استفاده کنید، اما ممکن است بخواهید شکر را کمی کاهش دهید، زیرا از قبل کمی شیرین است.

این خیارشورهای سریع ترد ژاپنی به راحتی درست می شوند و میان وعده کم کالری شور، شیرین و ترش عالی برای سرو یا قبل از غذا هستند.

ترشی ها یکی از میان وعده های کم کالری مورد علاقه من هستند باردار یا غیر باردار و این خیارشورهای ژاپنی سریع ناامید نمی شوند. از غذاهای تایلندی گرفته تا غذاهای ویتنامی، یکی از دلایلی که من عاشق انواع غذاهای آسیایی هستم این است که تعادل طعم لطیف شور، ترش، تند و شیرین را فراهم می کند.

خیار در فصل اواسط تا اواخر تابستان است. وقتی سبزیجات به راحتی در دسترس هستند، بسیار مقرون به صرفه و سرشار از تازگی هستند. این دستور غذا با انواع خیارها از جمله خیار انگلیسی نشان داده شده در عکس من کار می کند. اما برای خیار شورهای کوچکی که ممکن است در حیاط خلوت خود پرورش دهید نیز ایده آل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.