دختری از عشق زیاد به دمپایی اتاق عمل دست به خودکشی زد

یک متخصص مراقبت های بهداشتی می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص زمانی که بهترین دمپایی اتاق عمل را ندارید.

درست از سوی پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی، آنها شناخته شده اند که هنگام کار ساعت های طولانی می ایستند و درد در استخوان ها، مفاصل و بافت های نرم پاهای خود را تجربه می کنند.

اگر کفش مناسب نپوشید، ممکن است دچار درد مفاصل، مشکلات کمر و تاول شوید. با این حال، کفش هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا خستگی را از بین ببرید و احساس بهتری داشته باشید.

برای دانستن بیشتر در مورد آنها، به پایین بروید تا در مورد کفش هایی که پاهای شما را نگه می دارند بیشتر بدانید.

میزان انتقال باکتری به داخل محدوده تمیز اتاق عمل (OR) با مقایسه استفاده از کفش های محافظ (به عنوان مثال، روکش کفش های پلی پروپیلن و کفش های محدود شده OR) با کفش های خیابانی محافظت نشده طی یک دوره 5 هفته ای مورد مطالعه قرار گرفت.

مطالعه به دو زمان آزمایشی تقسیم شد: (الف) صبح زود (کف ضد عفونی شده) و (ب) نیمه صبح (کف کثیف). داده‌های به‌دست‌آمده از آزمایش صبح زود نشان داد که کفش‌ها و روکش‌های کفش محدود شده OR نسبت به کفش‌های خیابانی محافظت نشده باکتری‌های کمتری را به منطقه مورد مطالعه ضدعفونی‌شده منتقل می‌کنند.

یافته‌های مشابهی از آزمایش نیمه‌صبح برای روکش‌های کفش به‌دست آمد، اما برای کفش‌های محدود شده OR نه.

مقایسه تغییرات تعداد باکتری‌های به‌دست‌آمده از کفش‌ها و روکش‌های کفش محدود شده OR که از اتاق رختکن از طریق یک راهرو مشترک تا منطقه مورد مطالعه ضدعفونی شده پوشیده شده بودند.

تفاوت قابل‌توجهی با کفش‌ها و روکش‌های کفش محدود شده OR نداشتند که بلافاصله قبل از راه رفتن در مطالعه پوشیده شده بودند. منطقه در هر دو زمان آزمایشی نتایج کلی نشان داد که کفش‌های محافظ ممکن است برای کاهش آلودگی باکتریایی در کف‌های OR عمل کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.