تاثیر تشک و پتو بر کودکان و طریقه آزمودن سطح تشک و کاهش خطر در سربازی

تشک‌های مخصوص یا سایر سطوحی که برای کاهش خطر SIDS به بازار عرضه می‌شوند، نشوید، زیرا کارایی آنها ثابت نشده است، به طور بالقوه می‌توانند خطرناک باشند و باید از آنها اجتناب کرد.

چه زمانی می توانم پتو گلبافت دو نفره را معرفی کنم؟

طبق گفته آکادمی اطفال آمریکا (AAP) هیچ سن رسمی ای وجود ندارد که ۱۰۰ درصد برای استفاده از پتو شب نما، لحاف یا روتختی ایمن تلقی شود، اما اکثر متخصصان پزشکی معتقدند که رختخواب نرم برای نوزادان سالم بعد از ۱۲ سالگی خطر کمی در گهواره ایجاد می کند. ماه ها و در حالت ایده آل زمانی که ۱۸ ماه یا بیشتر هستند.

آیا نوزادان می توانند با بالش بخوابند؟

خوابیدن کودک نوپا در رختخواب، روش های خواب ایمن برای کودکان نوپا

پتو

نکات خواب ایمن برای کودکان نوپا

بنابراین بهتر است از پوشاندن پتو سربازی با پتوی کودک خود در شب یا در طول چرت زدن او تا حداقل ۱۸ ماهگی خودداری کنید زیرا ممکن است در جوانی همچنان در آن گیر کند. پس از ۱۸ ماه، می توان از یک پتوی نازک و یک لابلای کوچک و خاص استفاده کرد و حتی ممکن است به بخش مهمی از روتین جابجایی تبدیل شود.

به خاطر داشته باشید که رختخواب نرم همچنان ممنوع است، حتی اگر قصد دارید کودک خود را به جای زیر پتو، بالای پتو قرار دهید، زیرا ممکن است همچنان که او در خواب حرکت می کند یا در پتو گیر می کند، دور او پیچیده شود. گوشه تخت در شب

چه زمانی می توانم نوزادم را قنداق شده در پتو بافتنی نوزاد بخوابانم و چه زمانی دیگر ایمن نیست؟

آیا با سیاست عدم پتو گیج شده اید زیرا نوزادان اغلب در پتو قنداق می شوند؟ نگران نباشید – قنداق کردن نوزاد در شب اشکالی ندارد و در واقع، این عمل به عنوان راهی برای آرام کردن کودک بداخلاق و ایجاد خواب خوب توصیه می شود.

 • منابع:
  1. Here’s When Babies Can Start Sleeping With a Blanket
 • تبلیغات: 
  1. گوشواره هایی که به گوش سوراخ شده نیاز ندارند
  2. رنگ لباس هایی که با پوشیدن آنها شما را لاغرتر می کند
  3. تغییرات رخ داده در محرک های چشایی توسط لیمو
  4. رایحه مو با استفاده از گلاب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.