ایزوگام دلیجان با نصب مانع ورود گراز های وحشی شد

یکی از مهمترین قسمت های عایق کاری ساختمان، انتخاب ایزوگام دلیجان با نصب می باشد. در نظر بگیرید اگر بهترین نصاب را برای نصب ایزوگام استخدام کنید و او کار خود را به بهترین نحو انجام دهد، اما از ایزوگام خوب استفاده نکنید، پس از اولین بارندگی یا برف نتیجه را خواهید دید.

تمام ایرادات بعد از اولین بارندگی قابل مشاهده است، اگر از ایزوگام بی کیفیت استفاده کنید و در سطح ایزوگام سوراخ یا شکاف کوچکی ایجاد شود، دوباره شاهد نفوذ آب در سقف و پشت بام خواهید بود و این مشکل باعث ایجاد هزینه های اضافی در کنار هزینه اولیه می شود و اینجاست.

که اهمیت انتخاب بهترین ایزوگام برای سقف و سقف را نشان می دهد. پس بهتر است از همان ابتدا برای خرید یک ایزوگام خوب پول بیشتری خرج کنید.

در انتخاب بهترین ایزوگیم برای سقف و سقف، ابتدا باید بودجه و کاربرد آن را بررسی کنید و مناسب ترین ایزوگیم را برای کار خود انتخاب کنید. در ادامه به بررسی ویژگی هایی می پردازیم که یک ایزوگام خوب باید داشته باشد.

یک ایزوگام خوب باید استحکام کششی بالایی داشته باشد و با هیچ مقاومت کششی پاره نشود.ایزوگام با کیفیت بالا نباید به دلیل تا شدن شکسته شود. پس بهتر است قبل از خرید ایزوگام این مورد را امتحان کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های ایزوگام خوب داشتن علامت استاندارد و تاریخ تولید است.بهترین ایزوگام باید تا منفی پنج درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم باشد.

یک ایزوگام خوب باید تا 120 درجه سانتیگراد در برابر حرارت مقاوم باشد.نقطه اشتعال یک ایزوگام خوب باید 250 درجه سانتی گراد باشد.

ایزوگام خوب در برابر گازها و اسیدهای شیمیایی مقاوم است.یکی دیگر از ویژگی های ایزوگام خوب داشتن روکش آلومینیومی است که ساختمان را در برابر تشعشعات و نور خورشید محافظت می کند.

در بالا، ویژگی های مهمی که یک ایزوگام باید داشته باشد را بررسی کردیم، باید همه این موارد را بررسی کنید و هنگام خرید از فروشنده سوال کنید. شما عزیزان باید به این نکته مهم توجه کنید که ایزوگام های بی کیفیت معمولا غیر استاندارد هستند و کیفیت بالایی ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.