ام دی اف هایگلاس پانوتک موجب خودکشی دختری بعد از ازدواجش شد

تخته‌های ام دی اف هایگلاس پانوتک ما (تخته فیبر با چگالی متوسط) پانل‌های تزئینی با سطح چوب براق هستند که برای ایجاد ترکیب‌های مبلمان مدرن، براق و براق استفاده می‌شوند.

آنها برای آشپزخانه، حمام، اتاق خواب، مبلمان اداری و انواع پروژه های مبلمان سفارشی مناسب هستند. تخته های ام دی اف High Gloss با پوششی که ظاهر براق خود را حفظ می کند و نمادی از سبک، کیفیت و ظرافت است، راه را برای عصر جدیدی در این بخش هموار می کند.

تخته های High Gloss با استفاده از چسب، فیلم ملامینه و لاک پلی اورتان بر روی تک سطح ام دی اف به دست می آیند.

در طول اعمال پوشش گرم که چسبندگی عالی به سطوح ملامینه را فراهم می کند، پوشش چسب PUR (پلی اورتان) بر روی سطح مواد اعمال می شود.

پس از فرآیند پوشش گرم که چسبندگی کاملی به سطح پوشش داده شده با ملامینه ایجاد می کند، فرآیند پخت شیمیایی با استفاده از لاک، سطح سخت تر با مقاومت در برابر خراش و خوردگی بالاتر را تضمین می کند.

علاوه بر این، لایه بالایی که با اشعه ماوراء بنفش سخت شده است در برابر محو شدن با نور خورشید و مواد شیمیایی مقاومت بیشتری دارد. بنابراین، روشنایی به اندازه یک آینه است.

این پانل ها از زیرلایه ام دی اف E-Zero (کم فرمالدئید) 18 میلی متری مقاوم در برابر رطوبت و با لبه PVC براق 0.8 میلی متری ساخته شده اند. هر دو سطح تخته و لبه دارای یک فیلم پلاستیکی برای محافظت هستند.

تولید تخته های ام دی اف در مقیاس بزرگ در سال 1980 آغاز شد. امروزه استفاده از تخته های ام دی اف جایگزینی برای طرح های ارائه شده برای سازندگان، کارگران چوب و معماران شده است.

تخته فیبر ام دی اف اغلب ضخیم تر و سخت تر از تخته سه لا است. از الیاف مختلف چوب تشکیل شده است. بنابراین می توان از ام دی اف به عنوان مصالح ساختمانی برای جایگزینی تخته سه لا استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.