آناناس در بازار میوه با قیمت خرید به فروش می رسد

آناناس در بازار میوه میوه‌ای استوایی است که به دلیل عطر و طعم بی‌نظیر و طعم شیرینش بسیار مورد علاقه است. این میوه به عنوان یک میوه خوش طعم شناخته شده است زیرا حاوی تعدادی ترکیبات فرار در مقادیر کم و مخلوط های پیچیده است.

آناناس همچنین منبع غنی از مواد معدنی و ویتامین ها است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. در رتبه سوم پس از موز و مرکبات، تقاضا برای آناناس در بازار بین المللی بسیار افزایش یافته است.

رشد صنعت آناناس در استفاده از محصولات فرآوری مبتنی بر غذای آناناس و همچنین پردازش ضایعات به سرعت در سراسر جهان پیشرفت کرده است. این بررسی در مورد ارزش های غذایی، ترکیب فیزیکوشیمیایی و ترکیبات فرار، و همچنین فواید سلامتی آناناس بحث می کند.

آناناس حاوی مقادیر قابل توجهی ترکیبات زیست فعال، فیبر غذایی، مواد معدنی و مواد مغذی است. علاوه بر این، ثابت شده است که آناناس فواید سلامتی مختلفی از جمله ضد التهاب، فعالیت آنتی اکسیدانی، نظارت بر عملکرد سیستم عصبی و بهبود حرکت روده دارد.

پتانسیل محصولات غذایی و فرآوری ضایعات آناناس نیز برجسته شده است. چشم اندازها و چالش های آینده با توجه به کاربردهای بالقوه آناناس به طور انتقادی مورد توجه قرار گرفته است.

از بررسی، ثابت شده است که آناناس فواید سلامتی مختلفی دارد و یک پیشرفت بالقوه در صنایع کشاورزی و غذایی است.بسیاری از مردم از رشد آناناس روی زمین تعجب می کنند!

این گیاهان تا 3 متر رشد می کنند و هر میوه در واقع از 100 تا 200 میوه توت مانند ترکیب شده است. می‌توانید آن‌ها را در نزدیکی کامیون قند در جنگل‌های بارانی بیوم ما پیدا کنید.

آناناس هزاران سال قبل از اینکه توسط فاتحان اسپانیایی به اروپا آورده شود توسط سرخپوستان توپی گوارانی در آمریکای جنوبی کشت می شد. نام لاتین Ananas از کلمه گوارانی nana به معنای “میوه عالی معطر” گرفته شده است.

آنها در قرن هجدهم و نوزدهم در بریتانیا به دلیل طعم و ظاهر عجیب و غریبشان بسیار ارزشمند بودند و به میوه “باید” برای نشان دادن موقعیت اجتماعی خود تبدیل شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.