آجر فشاری بیرجند مانع ساخت و ساز پیمانکاران شد

محبوبیت آجر فشاری بیرجند فشرده نتیجه مستقیم ظاهر زیبا، استحکام و دوام مواد است. اساساً در بازار آجری با نام تجاری M250 با چرخه های مقاومت در برابر سرما F100 وجود دارد.

آجرها عمدتاً از مواد طبیعی تولید می شوند. سنگ آهک، ماسه، گرانیت، با افزودن سیمان با عیار بالا و رنگدانه برای رنگ آمیزی. اما بیایید به موضوع خود برویم – تخمگذار آجرهای فوق فشرده.

ساخت خانه ای ساخته شده از آجرهای پرپرس باید با در نظر گرفتن پارامترهای زیادی آغاز شود: نوع خاک، زمین، عمق انجماد خاک، سطح آب زیرزمینی، تعداد طبقات و بارهای عملیاتی، که عوامل تعیین کننده در انتخاب نوع فونداسیون را تعیین می کند.

باید در نظر داشت که در سال های اول بهره برداری از خانه ساخته شده، تحت تأثیر همه بارها، خاک ها فشرده می شوند. این باعث می شود که فونداسیون به میزان مشخصی کوچک شود.

به طوری که انقباض از حد معمول تجاوز نکند، لازم است ظرفیت باربری پایه را به درستی محاسبه کنید.

اندازه گیری انقباض ساختمان از قبل محاسبه شده و در پروژه ساخت و ساز گنجانده شده است، زیرا فونداسیون باید فشار دیوارها را درک کند و برای بار طراحی طراحی شود، بنابراین، هنگام طراحی، لازم است که شرایط فیزیکی در نظر گرفته شود.

خیلی به خاکی که خانه روی آن قرار دارد و توانایی آن برای حمل بارهای طراحی شده بستگی دارد. مهم است که محل ساختمان مناسب را انتخاب کنید تا فونداسیون کارایی خود را از دست ندهد و در آینده منجر به نقص و تخریب ساختمان نشود.

یعنی: انقباض، نشست، ترک در پی و دیوارها، انحنا و تغییر شکل. عناصر سازه ای و در نهایت فروریختن ساختمان یا سازه های منفرد آن. پدیده انقباض ماهیتی دوگانه دارد: انقباض در نتیجه خشک شدن (انقباض) و انقباض در نتیجه انقباض و انبساط حرارتی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.